Z NAMI ODMIENICIE PAŃSTWO WYGLĄD SWOJEGO DOMU

ZOBACZ NASZE WYBRANE PROJEKTY ELEWACJI DOMÓW

Nasze projekty elewacji to jedne z najbardziej udanych projektów. Jako architekci elewacji, posiadamy wieloletnie doświadczenie i kontakty w branży – współpracujemy z firmami wykonawczymi zajmującymi się wyłącznie montażem i wykończeniem elewacji. 

Najczęściej są to projekty, które poprzez zastosowanie nowoczesnych okładzin i rozwiązań technicznych, nadają budynkom „nową twarz”. Nasze projekty, pozwalające na bardziej kreatywne zastosowanie wybranych technologii mogą być poszerzeniem oferty firm wykonawczych. Do projektów możemy dołączyć ofertę kosztorysową firmy wykonawczej. 

Co jest potrzebne do wykonania projektu 

Na początek prosimy o zdjęcia istniejącego budynku lub projektu w formie elektronicznej. Aby określić zakres prac, stopień skomplikowania projektu i cenę. Po uzgodnieniu i podpisaniu zlecenia prosimy o zdjęcia z terenu, plan zagospodarowania, istniejący projekt lub inwentaryzację budynku. Jeśli to konieczne nasza firma wykona inwentaryzację na miejscu. 

Co otrzymacie 

Usługa polega na wykonaniu wizualizacji 3D, rysunków elewacji w wersji PDF.

W pakiecie otrzymujecie Państwo wizualizacje przedstawiające jedną wersję w kilku ujęciach. Zapewniamy także możliwość dokonania poprawek przez projektanta. Jeżeli pierwsza wersja nie spełni Państwa oczekiwań, w tej cenie wykonamy drugą wersję. Dodatkowo przekazujemy informację o zastosowanych materiałach, oraz oferty producenta na wybrane okładziny i produkty. W zakresie projektu elewacji wykonujemy również: projekt ogrodzenia, projekt zadaszenia tarasu, projekt zadaszenia wejścia głównego, projekt oświetlenia budynku i zagospodarowania terenu, projekt małej architektury.

Usługa on-line 

Zachęcamy do realizowania usługi on-line – chcąc z niej skorzystać, Klient musi mieć, o ile to możliwe, codzienny dostęp do maila oraz możliwość odpowiedzi w ciągu max. 24 godzin od otrzymania wiadomości. 

Czas realizacji 

Tworzenie  projektu trwa, w zależności od wielkości budynku i jego skomplikowania od 4 do 6 tygodni – szczegóły ustalamy indywidualnie. Po zaakceptowaniu koncepcji w ciągu maksymalnie 2 tygodni wykonamy finałowe wizualizacje i projekt techniczny. W przypadku projektów elewacji pobierana jest bezzwrotna zaliczka – zwykle w wysokości 50% wartości zlecenia. 

ETAPY PROJEKTOWANIA

  • SPOTKANIE WSTĘPNE

    Zapraszamy Państwa na pierwsze spotkanierozmowę telefoniczną lub uzgodnienia on-line, które jest najważniejsze dla wypracowania wspólnych celów i zakresu współpracy. Spotkanie może się odbyć na działce inwestora. Spotykamy się w celu sprecyzowania wizji i oczekiwań materiałowych oraz  ustalenia warunków zlecenia. Działamy na terenie całej Polski, dlatego preferowana forma współpracy odbywa się drogą mailową i telefoniczną. 

  • OMÓWIENIE KONCEPCJI WSTĘPNEJ

    Po około 2 do 4 tygodni umawiamy się na przekazanie koncepcji wstępnej w formie wstępnych szkicowych elewacji oraz omówienie ewentualnych zmian i poprawek. Często już na tym etapie udaje nam się zrealizować wizję Klienta i zaakceptować pierwszy etap.  

  • PRZEKAZANIE WERSJI KOŃCOWEJ

    Po zaakceptowaniu koncepcji wykonujemy finałowe wizualizacje i projekt techniczny, który przekazujemy w formie elektronicznej. Projekt techniczny standardowo zawiera cztery elewacje z wyszczególnieniem zastosowanych okładzin z obmiarem ich powierzchni. Jeżeli tak uzgodnimy, możemy przekazać Państwu projekt w formie papierowejDodatkowo możemy przekazać ofertę kosztorysową firmy wykonawczej zajmującej się montażem i wykończeniem elewacji.