KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem utalentowanych architektów z Torunia, gdzie zlokalizowane jest nasze studio architektoniczne. Oferujemy Państwu kreatywne i profesjonalne usługi projektowe. Wykonujemy m.in.: wizualizacje, koncepcje projektowe, projekty budowlane i wykonawcze, rozbudowy i przebudowy istniejących obiektów, projekty remontów, projekty elewacji, inwentaryzacje, projektowanie i aranżacje wnętrz. Posiadamy uprawienia architektoniczne i wiedzę niezbędną do rozwiązywania problemów technicznych. Współpracujemy z firmami wykonawczymi ze wszystkich branży, biorących udział w procesie inwestycyjnym.

Nasza firma powstała w wyniku ewolucji założonej w 2006 r. autorskiej pracowni  Studio Projektowe Jacek Gawroński oraz nieformalnej grupy projektowej A2 Architekci Grupa Projektowa. Jako architekci, czujemy się osobami odpowiedzialnymi za wspólną przestrzeń, dlatego dbamy o estetykę i funkcjonalność budynków. Holistycznie podchodzimy do każdego zlecenia, umiejscawiając indywidualne projekty w szerszym otoczeniu, tak by tworzyły harmonijną całość.

Główny projektant architekt Jacek Gawroński to absolwent wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Studiował także na Baylor University w Texasie, tam też zdobył doświadczenie pracując w biurach architektonicznych w Dallas i okolicach. Po powrocie  współpracował z polskimi biurami projektowymi gdzie był odpowiedzialny za wstępne etapy koncepcji i wizualizacji dużych założeń projektowych.  Swoje zacięcie do designu zawdzięcza zamiłowaniu do malarstwa i sztuki nowoczesnej oraz muzyki filmowej. W chwilach wolnych maluje i tworzy kompozycje i instalacje przestrzenne, które w jego marzeniach z hobby rozwiną się jako niezależna dziedzina działalności projektowej.